Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Shko poshtë

Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jul 01, 2011 12:05 pmBullgarja 36 vjeçare lindi trinjakë, respektivisht fëmijën e dhjetë, njëmbëdhjetë dhe dymbëdhjetë. Foshnjat, dy djem e një vajzë, edhe pse kanë lindur tre muaj para kohe, gëzojnë shëndet të mirë.
Të porsalindurit peshojnë 1,720, 1,640 kilogramë dhe një kilogramë e gjysmë.

Kjo grua fëmijën e parë e lindi kur ishte në moshën 12 vjeçare, ndërsa tash ka edhe dy nipa. Gruaja e lumtur trinjakët i lindi në spitalin e Plodlivit në pjesën jugore të Bullgarisë, njoftuan mediat bullgare.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Mesazh nga Bukuroshja prej Sun Jul 03, 2011 10:22 am

Ncncnc mire ja ka bo i paska bo shpejt mos te plaket haha
avatar
Bukuroshja
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Mesazh nga Albi prej Mon Jul 04, 2011 3:50 pm

ajo vajz ja paska fillu me lind femi prej femiris
avatar
Albi
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Mesazh nga Kosovarja prej Tue Jul 05, 2011 10:11 am

mashallah
avatar
Kosovarja
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit http://www.Ardhmeria-Forum.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Është 36 vjeçare, ka dy nipa dhe lindi trinjakë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi