Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Shpinën me lesh e shndërrojnë në art

Shko poshtë

Shpinën me lesh e shndërrojnë në art

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jul 01, 2011 12:02 pmHeqja e qimeve të shpinës është një dukuri gjithnjë e më e shpeshtë të cilën mund ta shohim gjatë koncerteve të ndryshme, festivaleve dhe ngjarjeve të ndryshme verore, në të cilat thjeshtë është e padurueshme të ecësh me bluzë veshur.
Shpina me qime mund të jetë problem vërtetë serioz, por disa vendosën të ndryshojnë dhe leshin e shpinës ta shfrytëzojnë në mënyrën më të mirë të mundshme.

Qimet rruhen duke formuar vepra të ndryshme arti ose numra të lojtarëve të preferuar të futbollit dhe ashtu shkojnë nëpër salla të koncerteve ose stadiume futbolli. Nuk është e përjetshme si tatuazhi, por ka efektin e duhur, shkruan Daily Mail.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Shpinën me lesh e shndërrojnë në art

Mesazh nga Bukuroshja prej Sun Jul 03, 2011 10:20 am

Hahahaha sa leshin e paska jarebi ky lart belti mos ke gjo edhe ti si ky ore hahahaha :P:
avatar
Bukuroshja
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi