Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Fluturakja gjigante mbi Japoni (Video)

Shko poshtë

Fluturakja gjigante mbi Japoni (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jun 23, 2011 10:11 am

Në videon të cilën ua sjellim është xhiruar një formë e pazakontë e fluturakes e cila fshihet pas një reje afër aeroplanit të udhëtarëve nga i cili edhe është xhiruar. Ende nuk është vërtetuar se për çfarë objekti fluturues bëhet fjalë, por xhirimi ka mahnitur shumë njerëz.
Edhe pse shumica mendojnë se në video shihet vetëm një fluturake e vogël, ka gjithnjë e më shumë njerëz që thonë se pjesa e dukshme është vetëm copëza e një fluturakeje më të madhe e cila fshihet nën re.

Për pjesën e dukshme ekspertët e UFO-ve thonë se janë një lloj “dare” e cila mund të shërbejë për lëshimin e fluturakeve më të vogla, sikur ato në formë të pjatave fluturuese që shpesh i shohim kur flitet për xhirimet e UFO-ve. Një teori tjetër është se objekti i fshehur ndoshta pret aeroplanët e papërgatitur të udhëtarëve të cilët pastaj i rrëmben.

Ekuipazhin e fluturakes e përbëjnë jashtëtokësorët të cilët kryejnë eksperimente në udhëtarët e aeroplanëve dhe ekuipazhin. Me sa dimë ne, ende askush nuk e ka vërtetuar se për çfarë objekti bëhet fjalë. Në bazë të xhirimit të cilin ua sjellim ju mund të konkludoni vetë se çfarë po shihni në të vërtetë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi