Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Zv. Ambasadori i Zvicrës duke vjedhur!?

Shko poshtë

Zv. Ambasadori i Zvicrës duke vjedhur!?

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jun 23, 2011 10:04 am

Klan Kosova ka publikuar një video, ku zëvendës-ambasadori i Zvicrës në Kosovë shihet duke vjedhur në një fitnes në Prishtinë.
Për një moment ai shikoi anash dhe vërejti se nuk po e sheh askush. Ai mori pa paguar një produkt proteinash në një fitnes në Prishtinë, ku edhe ishte klient. Pamjet i siguruan kamerat e sigurimit.

Ngjarja thuhet se ka ndodhur më 18 qershor. Policia e Kosovës nuk e ka konfirmuar rastin.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi