Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

“Coening” hiti më i ri: Merrni akulloren dhe hajeni me gishta (Video)

Shko poshtë

“Coening” hiti më i ri: Merrni akulloren dhe hajeni me gishta (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jun 23, 2011 10:00 am

Australianët kanë shpikur një hobi të ri.
Në vend të “planking” tash është “in” të blesh akulloren dhe ta kapësh me dorë nga ana e gabuar dhe të bësh diçka të çuditshme me të, për shembull ta hash me gishta ose ta lyesh fytyrën me të.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi