Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Marshi i patave në qytetin belg (Video)

Shko poshtë

Marshi i patave në qytetin belg (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jun 23, 2011 9:43 am

Në videon e cila u bë e famshme në YouTube patat marshojnë në qytetin Diest të Belgjikës. Nuk e dimë pse. Nuk e dimë nëse kjo është organizuar për nderë të patave ose dikujt tjetër.
Njëri nga sqarimet e përdoruesve të YouTube është se ato janë një degë e veçantë e forcave ajrore belge që kanë kryer një akt heroik, kështu që është oragnizuar një paradë për nderë të tyre. Sido që të jetë, patat që marshojnë nën ritmin e daulleve të bëjnë për vete.

Shikojeni videon!

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi