Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Zombit sulmuan parlamentin lokal në Angli (Video)

Shko poshtë

Zombit sulmuan parlamentin lokal në Angli (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jun 23, 2011 9:42 am

Një hordhi zombish tmerroi turistët e rastësishëm dhe qytetarët e Leicesterit në Angli me mësymjen e tyre në parlamentin e qytetit, pasi autoritetet pranuan se nuk kanë kurrfarë plani të gatshëm në rast të “invazionit nga të gjallët e vdekur”.
Tërë këtë mahi pa kripë e vuri në lëvizje një “qytetar i shqetësuar” i cili bëri një pyetje javën e kaluar: “A mund të na thoni çfarë plani keni në rast të sulmit nga zombiet?” kjo ishte pyetja e Robert Ainsleyt për autoritetet e qytetit.

Autoritetet pranuan se zombiet nuk përmenden askund në planet e sigurisë në rast të ndonjë gjendje të jashtëzakonshme. Por duket se ekziston një numër i madh i “qytetarëve të shqetësuar” të cilët dëshirojnë të dinë nëse janë të sigurt në rast të sulmit të zombieve, pas entuziastëve me kostume zombiesh të cilët u mblodhën para paralemntit në Leicester.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi