Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

E ngritën në këmbë qytetin me lojën e tyre

Shko poshtë

E ngritën në këmbë qytetin me lojën e tyre

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jun 23, 2011 9:39 am

E ngritën në këmbë qytetin me lojën e tyre

Një kalimtar rasti thirri policinë pasi pas një dyqani në Wokingham në jug të Anglisë pa një femër lakuriq, të lidhur me litarë.
Thirrjes së tij iu përgjigjen 10 policë të cilët dolën në teren, por çifti pervers, i cili në këtë mënyrë po kënaqte apetitet seksuale iku nga vendi i ngjarjes.

“Policia në orën 10:51 mori një thirrje nga një qytetar, i cili shprehu shqetësimin e tij për të mirën e gruas të cilën e pa në fund të malit pas dyqanit në Morrisons. Përkundër kërkimeve në mal dhe rrethinë nuk arritëm ta gjejmë askënd. Në këtë moment nuk kemi kurrfarë dëshmi se është kryer ndonjë krim”, ka thënë zëdhënësi i policisë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi