Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Zemra dhe enët e gjakut

Shko poshtë

Zemra dhe enët e gjakut

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Dec 22, 2010 1:12 pm

Zemra dhe enët e gjakut

Sëmundjet e zemrës dhe të enëve të gjakut janë grupuar në këto lloje sëmundjesh: (1) sëmundje inflamatore; (2) neoplastike; (3) sëmundje të qarkullimit; (4) sëmundje të trashëguara; (5) probleme të zhvillimit; (6) sëmundje metabolike; (7) probleme të ushqyerjes; (8) sëmundje traumatike; (9) sëmundje mekanike; (10) sëmundje jatrogjenike; (11) psikologjike; (12) sëmundje idiopatike.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi