Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gay dashnori e rrëmbeu dhëndërin nga duart e nuses (Video)

Shko poshtë

Gay dashnori e rrëmbeu dhëndërin nga duart e nuses (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:53 am

Një skandal i vërtetë shpëreu këto ditë në Kinë në dasmën e një çifti të ri. Dhëndëri përveç nuses së tij dashuronte edhe një djalë tjetër. Kur dashnori i lënduar e kuptoi se i dashuri i tij po martohej me një person tjetër, shkoi në dasmë, për t’i dhënë fund kësaj farse.
Dashnori gay shkoi në dasmën e të dashurit të tij dhe u përpoq ta ndajë çiftin e lumtur. Por as nusja nuk hoqi dorë lehtë. E vendosur që të martohet, ajo filloi luftën me dashnorin e burrit të saj, duke u zënë edhe me grushta.

Dhëndëri mbet i ngujuar në mes të të dyve, ndërsa më në fund dashnori i tij e rrëmbeu për dore dhe u panë duke ikur bashkë. Se si përfundoi kjo “luftë”, nuk dihet.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi