Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Hajni për macen e kidnapuar kërkoi miliona euro

Shko poshtë

Hajni për macen e kidnapuar kërkoi miliona euro

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:53 amHajni i cili plaçkiti një shtëpi në Poloni vjedhi një mace, ndërsa prej pronarëve të saj kërkoi haraç një milion euro.
Edhe pse maçoku Caesar është një lloj i rrallë, pronari 12 vjeçar i maces Dawid Kisielewski thotë se ai nuk vlenë më shumë se 600 euro.

Maçoku Caesar është vjedhur muajin e kaluar nga shtëpia e cila gjendet në Myslowic të Polonisë.

Djaloshi Dawid kishte humbur edhe shpresat se do ta gjente macen e tij pasi as posterët e shpërndarë nëpër qytet nuk i kishin ndihmuar. Por tamam kur kishte humbur të gjitha shpresat e thirri një njeri në telefon dhe ia kërkoi një milion euro për t’ia kthyer prapë macen e tij të dashur. “Nuk kemi aq para, ndërsa nëse nuk e kthejmë macen, Dawid do të mërzitet shumë”, thanë prindërit e djaloshit. Policia ka filluar hetimet për ta gjetur macen e kidnapuar.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi