Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ky tipi nuk është normal!(Video)

Shko poshtë

Ky tipi nuk është normal!(Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:52 am

Ekziston një rregull se origjinali gjithmonë është origjinal. Kjo vlenë edhe për këngëtarët. Mirëpo nganjëherë botën e bën më të bukur dikush që i këndon aq mirë këngët e një këngëtari tjerë sa që kur e dëgjoni keni përshtypjen se po dëgjoni origjinalin.
Njëri prej këtyre talenteve është edhe Juan Carlos Rodriguez, i cili me grupin e tij përpunon këngët e grupeve dhe këngëtarëve të njohur të muzikës rock.

Secila këngë i afrohet shumë origjinalit, ndërsa Juan u bë i famshëm me ngjashmërinë e pabesueshme me vokalin e Axl Rose të grupit Guns n’ Roses.

Dëgjojeni duke kënduar!avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi