Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Rusët kapën një UFO? (Video)

Shko poshtë

Rusët kapën një UFO? (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:50 am

Kjo video e bërë në vendin Bodaybo të Rusisë sjellë atë që besohet të jetë një “pjatë fluturuese” të cvilën e transporton një helikopter ushtarak. Ashtu edhe siç pritej, videoja ka nxitur reagimin e skeptikëve dhe “besimtarëve” në UFO.
Ata që besojnë në ekzistencën e jashtëtokësorëve thonë se ky xhirim është autentik dhe paraqet atë që dihet tashmë – se ushtria po mbledhë dhe eksperimenton me teknologjinë e jashtëtokësorëve.

Disa shkojnë edhe më larg duke thënë se rusët qëllimisht po rrëzojnë fluturaket jashtëtokësore për të pasur qasje në teknologjinë e tyre, derisa të tjerët mendojnë se ushtria vetëm përpiqet t’i sanojë dëmet e shkaktuara pas përplasjes së fluturakes.

Për fat të keq ende nuk është vërtetuar nëse ky xhirim është autentik, nëse objekti të cilin shihet duke e transportuar helikopteri ushtarak vërtetë është pjatë fluturuese.

Në anën tjetër, pohime të tilla as nuk janë mohuar. Po ua lëmë juve të gjykoni se cila është e vërteta në këtë video.

https://www.youtube.com/watch?v=HXwM74gxap0&feature=player_embedded
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi