Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Çifti arrestohet për seks në katedrale

Shko poshtë

Çifti arrestohet për seks në katedrale

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:49 amDy demonstrues të cilët janë anëtarë të grupit norvegjez për mbrojtjen e pyjeve janë arrestuar pasi u zhveshën dhe filluan të kryejnë marrdhënie seksuale në katedralën e Oslos. Pasi panë se çfarë po ndodhte, zyrtarët e kishës e thirrën policinë.
Besimtarët e fyer po ashtu reaguan, duke u përpjekur për ta ndarë burrin dhe gruan. I mbajtën të ndarë derisa arriti policia. Është arrestuar edhe personi i cili fotografoi çiftin “në aksion”.

“Kemi arrestuar tre persona për aktivitete seksuale para altarit në katedrale”, tha zëdhënësi i policisë. Grupi norvegjez “Fu*k For Forests" përpiqet të tërheqë vëmendjen e njerëzve për shkatërrimin e pyjeve në tërë planetin duke kryer marrdhënie seksuale në publik. Anëtarët e këtij grupi besojnë se në këtë mënyrë ata mund ta arrijnë qëllimin e tyre.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi