Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Protestë kundër vrasjes së peshkaqenëve

Shko poshtë

Protestë kundër vrasjes së peshkaqenëve

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:48 amArtistja Alice Newstead të martën kishte përgatitur një performansë të vërtetë në Hong Kong. Ajo shpoi lëkurën e saj duke ngjitur grepa dhe lidhi një thes në këmbë në formë të bishtit të peshkut për të demonstruar kundër mënyrës mizore të gjuetisë së peshkaqenëve.
Ajo po ashtu u bëri thirrje të pranishmëve që të mos hanë më mish të peshkaqenëve. Është interesante se supa prej mishit të peshkaqenit është shumë e popullarizuar edhe pse shumë lloje të peshkaqenëve janë të mbrojtura dhe konsiderohen si specie në rrezik.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi