Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ja si duket kur “Loto” del jashtë kontrollit (Video)

Shko poshtë

Ja si duket kur “Loto” del jashtë kontrollit (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:47 am

Të gjithëve u pëlqejnë lojërat e fatit dhe nuk ka shtet në botë ku nuk ekziston të paktën një lloj programi i lotos, por nuk shkon gjithmonë mirë.
Udhëheqësja e lotarisë nga Karolina e Jugut u befasua kur topat filluan në mënyrë të pakontrolluar të kërcejnë nëpër studio.

Disa minuta më vonë në ekran u paraqit njoftimi se tërheqja e numrave do të përsëritet.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi