Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dështimi i çiftit në moshë për tu fotografuar (Video)

Shko poshtë

Dështimi i çiftit në moshë për tu fotografuar (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:46 am

Videoja në të cilin çifti në moshë Rita dhe Frank përpiqen të bëjnë një fotografi ditëlindjeje me ndihmën e kompjuterit të ri Mac, i shndërroi ata në yje të internetit.
Çifti u përpoq ta bënte një fotografi me rastin e ditëlindjes së 84 të Frankut, por në fund gabimisht e incizuan një video. Kjo video simpatike u bë hit në YouTube të cilën e kanë klikuar më shumë se gjysmë milion njerëz.

Video fillon me çiftin i cili shikon drejtë kamerës për rreth pesë sekonda para se Rita ta kuptonte se diçka nuk është në rregull. Ajo dëgjohet duke thënë: “Nuk dëgjova click, a dëgjove ti click?”

Rita pastaj vendosë syzet për lexim dhe përpiqet të kuptojë se çfarë nuk është në rregull me programin PhotoBooth të Mac-it. Më në fund kujton se i kishte “ra në fije” problemit dhe fillon të numërojë derisa pozon për fotografi, e më pas pyet prapë: “A e dëgjove click? A e dëgjove click?”. Frank përgjigjet “Jo” dhe e lëshon tortën e ditëlindjes derisa bashkëshortja e tij përpiqet ta rregullojë programin. Duket se nuk arritën të bëjnë një foto, por kjo përpjekje i bëri ata yje në internet.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi