Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ndërton qytetin 8.5 metra me kubet Lego

Shko poshtë

Ndërton qytetin 8.5 metra me kubet Lego

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:43 amSusan Burrows duhet të jetë grua shembull kur burri i saj Gerry filloi të ndërtojë një instalacion me kubet Lego në madhësinë 50 metra katrorë ajo u pajtua në vend se ta thërriste avokatin dhe të kërkonte shkurorëzim.
Më pas Gerry kaloi nëntë muaj duke përdorë 250.000 kube për të ndëtuar një kreacion 8.5 metra të gjatë dhe 2.75 metra të lartë.

I titulluar Garrison of Moriah ai është inspiruar nga dashuria e tij për filmat fantastiko-shkencë dhe mitologjia , në veçanti Star Wars dhe Lord of the Rings.

Por, si shenjë falenderimi për mirëkuptimin e Sussane, ai po ashtu ndërtoi një statujë me madhësi reale të ditës së tyre të martesës.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi