Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Budallallëku s’ka skaj! (Video)

Shko poshtë

Budallallëku s’ka skaj! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:43 am

Edhe kur e dini se shoku i juaj është ekscentrik dhe pak “i dalë mendsh”, ekzistojnë situata në të cilat arrijnë t’iu mahnitin.
Një person i tillë flitet në këtë video. Ky person ekscentrik nga ky tregim dëshiroi të na tregojë aftësinë e tij në thyerjen e shalqinjëve. Natyrisht shalqinjtë nuk i thyen me sopatë, ndonjë mjet tjetër të fortë dhe as më dorë. Shalqinin vendosi ta thyej me kokë.

Çka ndodhi më pas dhe pse pas performancës së tij të gjithë u larguan, gjykojeni vetë pasi ta keni parë videon.

https://www.youtube.com/watch?v=DNB2iZO4jHE&feature=player_embedded
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi