Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Konventa ndërkombëtare e tatuazheve (Video)

Shko poshtë

Konventa ndërkombëtare e tatuazheve (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:39 am

Në Republikën e Çekisë, më saktë në Pragë, gjatë vikendit është mbajtur Konventa e 11-të ndërkombëtare e tatuazheve.
Në këtë vend u bënë bashkë adhurues dhe mjeshtër të tatuazheve nga Evropa, Azia dhe Amerika.

Edhe kësaj here në konventë u paraqitën modele të ndryshme tatuazhesh - prej skenave të “Bambit” të vizatuara në këmbë, deri tek kutitë e shahut në shpinë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi