Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Është druri më i frikshëm në botë

Shko poshtë

Është druri më i frikshëm në botë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 17, 2011 10:37 amKy dru mund të jetë rrënja e të gjithë të këqijave me sytë e frikshëm, gojë të hapur dhe një palë dhëmbë të thyer. Ky dru që ta kallë datën gjendet në oborrin e një shtëpie pleqsh në Stowlangtoft të Suffolkut në Angli.
Shumica mendojnë se ky lis mbi 10 metra i gjatë i përngjan Whomping Willow i cili gjendet në oborrin e shkollës Hogwarts të Harry Potterit. Por David Garnham, i cili e vërejti i pari këtë vepër të natyrës, thotë se më shumë i përngjan pikturës së Edvard Munch “The Scream”.

“Vërtetë nuk e tregon bukurinë e natyrës dhe po ashtu thotë shumë se deri ku mund të mbërrijë imagjinata”, tha Garnham për gazetën Mail Online.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi