Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Mami ajo gruaja po bën pompa mbi atë xhaxhin!

Shko poshtë

Mami ajo gruaja po bën pompa mbi atë xhaxhin!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:17 amFamiljet britanike po kënaqeshin me fëmijët e tyre në plazhin e Seafordit në Sussex, derisa një djalosh pesëvjeçar e pa një çift të dehur duke bërë dashuri. Policia i arrestoi, ndërsa partnerët u dënuan me tre muaj burg.
Britanikët Lita Dawson (51 vjeçare) dhe i dashuri i saj Nicholas Harrison (51 vjeçar) janë arrestuar pasi po bënin dashuri në plazhin e Seafordit në Sussex në prill të këtij viti. Në plazh ishin edhe familje me fëmijë, ndërsa i pari i vërejti djaloshi pesëvjeçar.

“Shiko mami, ajo gruaja po bën pompa mbi atë xhaxhin”, tha ai i shokuar, ndërsa nëna e tij, duke e ditur se çfarë po bënin ata, provoi t’ia mbyllë sytë me dorë. Ajo e thirri policinë që menjëherë arrestoi çiftin.

Gjykatësi dëgjoi se çifti para se të bënte dashuri piu një shishe vodka dhe filloi të zhvishej. Gjykatësja Magdalena Biglou tha se Lita është fajtore më e madhe.

“Nuk kam çfarë të them. Është e qartë se sjellja e çiftit është e pashembullt, e pashembullt dhe neveritëse”, tha ajo.

Çifti i papunë u nda pas kësaj ngjarje pasi Lita e goditi në fytyrë të dashurin e saj. Pranuan fajin dhe u dënuan me nga tre muaj burg.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi