Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Fustani vegjetarian

Shko poshtë

Fustani vegjetarian

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:16 amPër ta promovuar ushqimin vegjetarian, organizata PETA e veshi modelen kineze Gao Yanyun me fustanet prej fletëve të sallatave dhe lakrave si dhe qafore me speca djegës.

Shikojeni fotot:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi