Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Prenë pemën për ta vjedhur biçikletën (Video)

Shko poshtë

Prenë pemën për ta vjedhur biçikletën (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:12 am

Një bandë e hajnave në orët e hershme të enjten në Brooklyn preu një pemë në të cilën ishte lidhur me zinxhir një biçikletë me vlerë vetëm 50 dollarë.
Pasi prenë pemën me sëpatë, njëri prej hajnave mori biçikletën dhe e voziti vetëm pesë sekonda dhe më pas e flaku tutje.

Këtë ngjarje e ka regjistruar kamera e sigurisë ndërsa videoja është postuar në YouTube.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi