Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ja si duhet ikur nga arrestimi! (Video)

Shko poshtë

Ja si duhet ikur nga arrestimi! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:11 am

Për dallim prej atyre djemve që i dorëzohen fatit dhe pranojnë të shkojnë në burg, ku në dhjetë vitet e ardhshme bëjnë plane se si me lugë të hapin një tunel dhe t’i ikin ligjit, djemtë nga kjo video kanë një plan shumë më të thjeshtë dhe e realizojnë pa kurrfarë gabimi.
Me “trikun” që përdorën këta djemë janë të mahnitur të gjithë, por nëse e kanë meritur burgun, shpresojmë se në një rast tjetër organet e rendit do të jenë më të vëmendshëm dhe të mos bëjnë kësi gabime. Shikojeni videon:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi