Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dhuratë për 7 vjeçaren, 10 mijë dollarë për rritjen e gjoksit

Shko poshtë

Dhuratë për 7 vjeçaren, 10 mijë dollarë për rritjen e gjoksit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:11 amSarah Burge e njohur edhe si “Barbie njerëzore” mban rekord jo të famshëm për numrin e operacioneve plastike, por këtë mund ta tejkalojë vajza e saj. Pasi tashmë ajo ka filluar që vajzës së saj 16 vjeçare Hannah t’ia injektojë botoxin në fytyrë, vajzës më të vogël filloi t’ia kursejë paratë për operacionin e gjinjve.
Ajo ia bleu vajzës 7 vjeçare Poppy një bon me vlerë prej 10.000 dollarëve për ditëlindje për rritjen e gjoksit. Për dallim nga disa prindër të cilët do ta refuzonin një kërkesë të tillë në moshë aq të re, Sarah ishte e emocionuar që vajza e saj dëshiron silikone.

“Poppy më luti për operacionin e gjoksit kështu që ia dhurova një bon për operacion të cilin mund ta bëjë pas 16 vitesh. Në atë moshë është legale. Nëse gjinjtë e saj do të kenë madhësi natyrale, mund ta përdorë këtë bon për qëllime tjera”, tha Sarah e cila deri më tash iu është nënshtruar më shumë se 100 operacioneve plastike.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi