Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)

Shko poshtë

Tatuazh, 152 shokët e Facebookut (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:10 amShembulli më i fundit i njerëzve të obsesionuar pas Facebook-ut tregon se si një vajzë “pasi mendoi mirë e mirë” bëri tatuazh në dorë 152 shokët, respektivisht, siç thotë ajo, vetëm Friends-at që ajo i konsideron si më të afërt. Ajo ka më shumë shokë se kaq në Facebook!
Pasi mori leje nga Friends-at që fytyrat e tyre t’i rikrijojë me dorë, shkoi drejtë e në studion e tatuazheve dhe i përjetësoi shokët e saj. Shokët të paktën siç thotë përdoruesja e facebookut Susy87, janë shumë krenar që janë - pjesë e saj.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi