Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Amerikania bëri 3.200 piercing njëherësh

Shko poshtë

Amerikania bëri 3.200 piercing njëherësh

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:08 amAmerikanja Staysha Randall pranoi të durojë dhimbjen e madhe vetëm për ta thyer rekordin botërorë. Dëshira e saj ishte të bëhet personi me më së shumit piercing të vendosur në të njëjtën kohë. Ajo bëri 3.200 piercing në dorë, këmbë dhe shpinë.
Randall, valltare nga Las Vegasi, planifikoi t’i bënte 3.600 piercing, por pas 3.200 më nuk mundi ta përballojë dhimbjen.

Gjithsesi, ajo theu rekordin e mëhershëm prej 3.100 piercing, por ende është duke pritur vërtetimin zyrtar nga Guinnessi.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi