Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Martohet gruaja me më së shumti vath në trup

Shko poshtë

Martohet gruaja me më së shumti vath në trup

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 12, 2011 9:08 amBritanikja Elaine Davidson, e cila mban rekordin botërorë për numrin e piercingut në botë, u martua në Edinburgh për Douglas Votsonin. Davidson (46 vjeçare) është rekordere botërore me 6.925 vathë në trup.
Vetëm në fytyrë, të cilën e kishte ngjyrosur në të gjelbër, ka 192 piercing.

Gazeta britanike “Daily Telegraph” shkruan se paraqitja e saj me fustan nusërie binte në sy që larg dhe linte nën hije dhëndrin, i cili është mbi 60 vjeç dhe ishte veshur thjeshtë me një kostum dhe me kravatë.

Kur u regjistrua për herë të parë në librin e rekordeve Guinness në vitin 2000, Davidson kishte 462 piercing prej të cilëve 192 në fytyrë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi