Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ai besoni këto iluzione optike?

Shko poshtë

Ai besoni këto iluzione optike?

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Jun 08, 2011 4:35 pm

Iluzionet optike na rrethojnë çdo ditë dhe janë pjesë përbërëse e jetës sonë, edhe pse kryesisht nuk jemi të vetëdijshëm për këtë.
Por ekzistojnë edhe iluzione tjera optike të cilat krijohen me intervenimin e artistëve dhe hapësirës urbane. Ky lloj pikturimi i grafiteve quhet Arti 3D Urban, ndërsa kryesisht punohet në sheshet e qyteteve ose hapësirat e ngjashme urbane.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi