Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

I dehuri huazoi një dollap në stacionin e trenit për të fjetur

Shko poshtë

I dehuri huazoi një dollap në stacionin e trenit për të fjetur

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 05, 2011 10:39 amNjë i ri 22 vjeçar nga Hamburgu i Gjermanisë pagoi një raft në stacionin e trenit për të fjetur derisa të mos kthjellet pak.
Arriti ta fus gati tërë trupin në raft, ndërsa vetëm këmbët i kishin mbetur jashtë. Atë e panë udhëtarët, të cilët menjëherë thirrën policinë.

Policia e zgjoi dhe e hoqi nga rafti, shkruan Bild.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi