Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Aktorët vrapuan lakuriq nëpër teatër dhe u ulën në kokat e njerëzve

Shko poshtë

Aktorët vrapuan lakuriq nëpër teatër dhe u ulën në kokat e njerëzve

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 05, 2011 10:39 amShfaqja e David St.Perr, “Un Peu De Tendresse, Bordel de Merde!” mahniti publikun londinez. Aktorët vrapuan nëpër teatër dhe u ulën në kokat e njerëzve.
Publikun në teatrin e Londrës “Salder’s Wells” e befasoi grupi i dhjetë burrave dhe dhjetë grave të cilët vraponin lakuriq nëpër sallën e teatrit. Përveç kësaj, ata vrapuan edhe nëpër publik dhe u ulën në kokat e njerëzve. Gjithçka ishte në kuadër të shfaqjes.

Publiku mbeti i mahnitur me shfaqjen kontroverse, ndërsa me duartrokitje ftuan aktorët që të kthehen në skenë.

“Ua preferojmë të gjithëve ta shohin këtë shfaqje. Nuk e dija se mund të jetë atmosferë aq e mirë derisa aktorët vallëzojnë lakuriq”, tha Ana Grias Gomes.

Shfaqja përndryshe zgjatë dy orë, ndërsa publiku e përshkroi si shfaqje me pak lëvizje, por lakuriqësia e arsyeton çdo lëvizje në skenë, shkruan Daily Mail.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi