Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Çfarë basti ka humbur ky njeri?(Video)

Shko poshtë

Çfarë basti ka humbur ky njeri?(Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 05, 2011 10:37 am

Pasi më nuk mund të befasohemi me asgjë, nuk habitemi edhe me faktin se njeriu në këtë video vullnetarisht dhe vetëm për ta thyer monotoninë u ul pas cisternës përplot pleh lopësh dhe e lejoi që ta “lajë”.
Megjithatë edhe nëse bëhet fjalë për ndonjë bast të humbur, atëherë dënimi është shumë ekstrem. Ose ndoshta kjo është vetëm një traditë bujqësore për të cilën nuk kemi dëgjuar deri më tash. Shikojeni videon!

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi