Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit

Shko poshtë

Nusja kërkoi nga dasmorët para për rritjen e gjoksit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jun 05, 2011 10:36 amLes dhe Louise Hampson nga 200 mysafirët e dasmës së tyre kërkuan që të mos u blejnë enë dhe aparate shtëpiake, por t’u dhurojnë para në mënyrë që nusja ta rris gjoksin, shkruan Daily Mail.
Britanikja Louise Hampson (33 vjeçare) mori dhuratë rreth 2000 funta nga dasmorët për ta kryer operacionin. Donacionin ia shtoi edhe kursimeve të veta dhe u nis drejtë e tek kirurgu estetik. “Mysafirët e dasmës sime më përgatitën dhuratën më të mirë për të filluar jetën martesore”, tha nusja e emocionuar pas operacionit.

Së bashku me bashkëshortin Les (24 vjeçar) në ftesat e dasmës kishin shkruar se atyre nuk u mungonte tosteri, aparati i kafesë dhe as enët por nuk kishin para për operacion.

Louise i tha revistës britanike “Love It!” se gjinjtë e saj ishin shfryrë pasi kishte lindur tre fëmijë nga lidhjet e mëhershme dhe dëshironte t’ua kthente “shkëlqimin e vjetër”.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi