Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

I shpëtoi jetën me transplant të dyfishtë, vret doktorin dhe veten

Shko poshtë

I shpëtoi jetën me transplant të dyfishtë, vret doktorin dhe veten

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 03, 2011 3:20 pmNjë kirurg u qëllua për vdekje nga një pacient i tiji jetën e të cilit ai e kishte shpëtuar përmes një transplanti të dyfishtë.
41 vjeçari Dmitriy Nikitin u qëllua me armë teksa po shkonte drejt makinës së tij kur kishte mbaruar orarin e punës në spitalin në Orlando të Floridas ku punonte si kirurg.
Sulmuesi Nelson Flecha ju drejtua vetëm me pak fjalë përpara se të nxirrte armën e ta qëllonte disa herë. Autori më pas u largua drejt një ambienti tjetër të garazheve dhe qëlloi veten me armë.
Flecha kishte qenë pacient i doktorit dhe kishte bërë një transplant të dyfishtë një vit më parë. Doktori Nikitin ishte i martuar dhe kishte katër fëmijë, mes të cilëve njëri vetëm tre vjeç.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi