Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vetevarroset i gjalle

Shko poshtë

Vetevarroset i gjalle

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 03, 2011 3:16 pmNje loje ekstreme qe ka rezultuar tragjike per nje burre 35 vjecar nga lindja e larget ruse Blagoveshchensk.
Nje mashkull 35 vjecar, kishte kerkuar ndihmen e nje miku te tij qe ta ndihmonte me qellim qe te kalonte nje nate i varrosur per se gjalli!!!
Te dy, pasi jane marre vesh, kane hapur nje grope ne nje kopesht me bar aty prane, kane improvizuar nje arkivol te cilin e kane paisur edhe me tuba per te siguruar ventilimin e tij.
Pasi kane mbaruar pregatitjet paraprake, 35 vjecari eshte sistemuar ne brendesi te arkivolit, i paisur edhe me nje shishe uji, nje batanie, si edhe nje telefon celular. Siper i eshte hedhur rreth 20 cm toke nga ajo qe kish dale gjate germimit te varrit.
Miku qe e kish ndihmuar ishte larguar per ne shtepi, pasi kish marre edhe nje telefonate siguruese nga brenda varrit.
Por kur ai ka vajtur te nesermen ne mengjes per te nxjerre mikun e tij e ka gjetur ate pa jete brenda ne arkivol.
Duket se shkaku ka qene bllokimi i tubacioneve te ajrit per shkak te shiut qe kish rene gjate nates, dhe pamundesise per te telefonuar ne kohe.
Edhe me pare ka te dhena qe skenare te tille te jene organizuar, por qe fatmiresisht nuk kane patur kete fund tragjik.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi