Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vajza myslimane vritet me gurë

Shko poshtë

Vajza myslimane vritet me gurë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jun 03, 2011 3:14 pmNjë vajzë adoleshente myslimane është vrarë duke u goditur me gurë sipas ligjit Sharia pasi kishte marrë pjesë në një konkurs bukurie në Ukrainë.
19-vjeçarja Katya Koren është gjetur e vdekur në një fshat pranë Krimesë, në afërsi të shtëpisë së saj. Ajo ishte varrosur në një pyll dhe është gjetur 1 javë pas zhdukjes.
Policia ka hapur një hetim mbi vdekjen e vajzës dhe mendohet se 3 të rinj muslimanë e kanë vrarë atë duke e justifikuar këtë gjë me ligjet islamike.
Një nga djemtë, 16-vjeçari Bihal Gaziev është arrestuar dhe i ka thënë policisë që Katya kishte thyer Ligjin Sharia.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vajza myslimane vritet me gurë

Mesazh nga Sahit Rexhepi Keca prej Fri Nov 29, 2013 8:42 pm

mu zbatu ky ligjë në kosovë sipas sheriatit islam,pasmi me met pa asnjë vajzë
avatar
Sahit Rexhepi Keca
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi