Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kanadezi bën mrekulli me flluska shkume (Video)

Shko poshtë

Kanadezi bën mrekulli me flluska shkume (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue May 31, 2011 8:05 pm

Artisti kanadez Fan Yang, i cili punon gjëra të jashtëzakonshme me balonat prej shkume, paraqiti disa nga numrat më mbresëlënës të repertorit të tij, i cili së shpejti do të demonstrohet në Shangai.
Yang doli në skenë para 19 vitesh, kur theu njërin prej 17 rekordeve botërore. Së shpejti do ta vizitojë qytetin kinez Shangai për të dhënë shoun e tij “Gazillion Bubble”.

Ai ka paralajmëruar se në Kinë do të përpiqet ta thyejë rekordin e tij Guinness dhe do t’i fusë 150 njerëz në një balon prej shkume.

Para tre vitesh Fan Yang në emisionin e Oprah Winfreyt arriti të krijojë një balonë prej shkume në të cilin mund të futeshin 100 veta.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi