Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

“Coolerka” më e madhe në botë! (Video)

Shko poshtë

“Coolerka” më e madhe në botë! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue May 31, 2011 8:04 pm

Derisa jahti me shpejtësi të madhe sulej drejtë saj, vajza në gomone dukej krejtësisht gjakftohtë.
Nuk jemi të sigurt se sa njerëz mund të reagojnë me aq qetësi në një situatë të tillë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi