Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ja si duket thyerja e rekordit botëror (Video)

Shko poshtë

Ja si duket thyerja e rekordit botëror (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue May 31, 2011 8:01 pm

Jed Milton do të mbahet mend si njeriu i parë i cili arriti të performojë rrotullimin e trefishtë nga mbrapa me biçikletën BMX dhe për këtë ka video dëshmi.
Edhe pse ka të tillë që thonë se kanë arritur ta bëjnë një kërcim të tillë, ende askush s’ka mundur ta regjistrojë përpjekjen e suksesshme.

Milton e xhiroi aksionin e tij edhe me kamerën që e kishte vendosur në helmetë. Për këtë arsye secili mund të ndjejë të paktën një pjesë të emocioneve dhe adrenalinën që fshihen në këtë vozitje të çmendur.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi