Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ernestine - bodybuilderja 74 vjeçare

Shko poshtë

Ernestine - bodybuilderja 74 vjeçare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue May 31, 2011 8:01 pmErnestine Shepherd (74 vjeçare) që 18 vjet merret me bodybuilding. Zgjohet në orën tre të mëngjesit për të medituar dhe vrapuar, e më pas pi vezë të gjalla. Thotë se nuk përdorë asteroide artificiale.
Amerikanja Ernestine është bodybuilderja më e vjetër në botë, shkruan Daily Mail. Komisioni i librit të rekordeve Guinness ia dorëzoi vërtetimin se është bodybuilderja më e vjetër aktive në botë.

Ernestine, e cila jeton në Baltimore, gjatë orëve të stërvitjes dëshmon se ende është në formë dhe rrallë kush mund të ndjekë ritmin e saj të stërvitjeve.

Zilen në telefonin mobil e ka muzikën e filmit Rocky, ndërsa Sylvester Stallone është idoli i saj. Në rrobat e saj sportive ka moton: “E vendosur, e përkushtuar dhe disiplinuar”. Ajo ushtron çdo ditë me ish Miss Universe Yohnnie Shambourger (57 vjeçare).
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi