Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vijat e bardha në mënyrën ruse (Video)

Shko poshtë

Vijat e bardha në mënyrën ruse (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu May 26, 2011 8:41 am

Është dëshmuar se një ose dy gota verë në ditë ndikojnë pozitivisht në organizmin e njeriut, por më shumë se kjo sasi ndikon negativisht në lukth, zemër, shpretkë dhe zvogëlon fuqinë e gjykimit.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi