Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Punë e ëndërrave për tetëvjeçarin

Shko poshtë

Punë e ëndërrave për tetëvjeçarin

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu May 26, 2011 8:40 amTëtvjeçari nga Britania e Madhe shumë herët në jetë ka gjetur punën e ëndërrave. James Childsin e punësoi një kompani e lodrave për t’i provuar dhe komentuar prodhimet e reja.

Mendimet e tij do të merren parasysh dhe në bazë të tyre prodhuesit do të përpiqen t’i përsosin lodrat para se t’i hedhin në treg.

Recensionet e Jamesit do të postohen edhe në YouTube, ndërsa ai vetë është i emocionuar për punën e re.

“Për mrekulli, po ndjehem si pop yll”, tha James.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi