Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dikush nuk di as se si duhet shkatërruar gjërat (Video)

Shko poshtë

Dikush nuk di as se si duhet shkatërruar gjërat (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue May 24, 2011 10:28 pm

Shkatërrimi i shtëpive është një punë që kërkon më pak angazhim se ndërtimi. Për këtë punë nuk duhet shumë mjeshtri as planifikim, vetëm duhet ruajtur pak kokën dhe të mendoni për sigurinë tuaj.
Pa marrë parasysh goditjet me çekan dhe shpenzimin e energjisë, vështirë se shtëpia mund të rrëzohet në mënyrë elegante.

Një “mjeshtër” i këtij zanati na tregon se edhe për këtë punë duhet pak më shumë mend e jo vetëm forcë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi