Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dështimi epik! (Video)

Shko poshtë

Dështimi epik! (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu May 19, 2011 4:18 pm

Numrat e çmendur të Jackass edhe më tutje janë shembull për shumë njerëz për një rrugë më të shkurtë drejt famës.

Por nganjëherë të gjithë harrojnë se këto janë aksione që kërkojnë shumë mund dhe profesionalizëm. Ky djalë për pak sa nuk përfundoi në karrige invalidësh.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi