Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

163 garues për mjekrën më të mirë në botë

Shko poshtë

163 garues për mjekrën më të mirë në botë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon May 16, 2011 9:48 amGara për mjekrën dhe mustaqet më të mira për vitin 2011 mbahet të dielën në qytetin Trondheim të Norvegjisë.

Në këtë garë janë regjistruar 163 garues, ndërsa favorit janë gjermanët dhe amerikanët.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi