Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Macja nuk duron t’ia prishin tymin e cigares (Video)

Shko poshtë

Macja nuk duron t’ia prishin tymin e cigares (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat May 14, 2011 3:14 pm

Se ku mund t’ju çojë varshmëria prej duhanit, me siguri se edhe vetë e dini falë mbishkrimeve në kutitë e cigareve, por a e keni pyetur veten se si reagojnë speciet tjera ndaj cigareve?
Edhe pse nuk jemi të sigurt nëse kjo mace vërtetë është e varur nga nikotina, gjithsesi duket se është në process e sipër të varshmërisë, ndërsa dikush po përpiqet t’ia rrëmbejë cigaren e fundit.
Sqarim tjetër logjik është se ajo ka gjetur një lodër të re, ndërsa njerëzit qëllimkëqijë dëshirojnë t’ia heqin lodrën. Sido që të jetë, macen agresive e cila nuk lejon askënd t’ia “prishë tymin” mund ta shikoni në këtë video:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi