Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Përmendorja e aktores së filmave pornografik shumë seksi për autoritetet

Shko poshtë

Përmendorja e aktores së filmave pornografik shumë seksi për autoritetet

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat May 14, 2011 8:23 amYlli i ndjerë 23 vjeçare i Big Brotherit gjerman – emri i vërtetë i së cilës është Carolin Wosintza – është varrosur në varrezat e Hamburgut pas vdekjes së saj tragjike në janar pas komplikimeve gjatë një operacioni për rritjen e gjoksit.
Ajo u bë e famshme edhe si aktore e filmave pornografik.

Përmendorja e varrit të saj në formë engjëlli me vlerë 15.000 funte së bashku me disa fotografi të bukuroshes ishte paraparë të ruante përjetë kujtimin për të. Gjithsesi kjo përmendore ka shqetësuar zyrtarët e varrezës të cilët thonë se “kjo shkel rregullat” dhe duhet të hiqet menjëherë.

Bashkëshorti i Carolinit, Tim Wosintza, kundërshton urdhërin, bile ai ka shkuar edhe më larg duke angazhuar edhe roje për të ruajtur mini-faltoren që të mos largohet gjatë natës. “Ajo ishte grua e bukur. Kush mund të ofendohet prej kësaj”, tha Wosintz.

Zyrtarët e varrezave insistojnë se përmendorja nuk është e hijshme dhe mund të jetë fyese për të tjerët që vizitojnë varrezën, e cila është njëra ndër më të mëdhatë në botë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi