Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Djaloshi magnet nga Kroacia

Shko poshtë

Djaloshi magnet nga Kroacia

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat May 14, 2011 8:22 amDjaloshi gjashtëvjeçar nga qyteti i Koprivnicës në Kroaci u bë i njohur falë trupit të tij të pazakontë i cili ka aftësi magnetike.
Në trupin e Ivan Stoijlkovicit objektet e metalit si lugët, telefonat mobil dhe tepsitë tërhiqen si me magnet. Në trupin e tij qëndrojnë të ngjitura objekte deri në 25 kilogramë. “Talentin” e tij e demonstroi para gazetarëve kroat, duke hequr bluzën dhe duke ngjitur në trupin e tij thika, pirunë, tepsi, bile edhe pesha të cilat nuk lëviznin nga trupi i tij fare.

Familja e tij thotë se ai ka aftësi t’i shëroj njerëzit me duart e veta. Deri më tash i ka ndihmuar gjyshit i cili ka probleme me stomakun, si dhe një fqinji i cili u lëndua gjatë një aksidenti me traktor. Kur Ivani vendosi dorën në lukthin e gjyshit të tij, ai ndjeu një lloj nxehtësie dhe dhimbja iu zhduk menjëherë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi