Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Policinë e befasoi motoçikleta e “mallkuar” (Video)

Shko poshtë

Policinë e befasoi motoçikleta e “mallkuar” (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed May 11, 2011 4:58 pm

Mund të themi se nuk bëhet fjalë për shpirtra të vërtetë, por në videon që po ua sjellim gjithsesi mund të futet në koleksionin e ndodhive qesharake policore sikur në filmin Akademia e Policisë.
Për fat të keq, nuk e dimë kush ishte pronari paraprak i kësaj motoçiklete nga videoja, por me siguri shpirti i kësaj motoçiklete i përkiste një njeriu që i pëlqente të thyente ligjin pasi ajo ende dëshiron të arratiset nga policia.

Xhirimin e motoçikletës së çmendur dhe policit i cili përpiqet ta ndalë mund ta shihni këtu dhe përpiquni vetë ta imagjinoi tregimin se si duhet shpjeguar këtë pamje të pazakontë:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi